Agata-Szeliga-Staszkiewicz_kwadrat
Head of Agencies CEE
Agata Szeliga-Staszkiewicz
Facebook

Managerka z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży marketingowej i technologicznej. Pionierka marketingu opartego na personalizacji doświadczeń i budowie relacji. W czasach, gdy wszyscy wpatrzeni byli jeszcze w telewizję, budowała bazy danych i platformy CRM oraz prowadziła pierwsze na rynku kampanie lojalnościowe dla Procter&Gamble.

Od wielu lat zarządza kilkusetosobowymi zespołami, rozwijając zarówno aktualną ofertę, jak i wprowadzając firmy w nowe obszary biznesowe. Obecnie kieruje Isobar Poland Group pracując z ponad 500 ekspertami nad innowacyjnymi projektami na styku strategii, kreacji, komunikacji marketingowej, technologii oraz transformacji biznesowej.

Do działania napędza ją praca z ludźmi. Wierzy w siłę zespołu wynikającą z różnorodności charakterów, poglądów, wieku czy doświadczeń. To jeden z efektów spędzenia wielu lat i ukończenia studiów lingwistycznych w wielokulturowym Toronto.

Prywatnie – fanka pozytywnej psychologii, matka dwójki nastolatków, żona, właścicielka psa i kota, nakręcona na działanie optymistka z nieuleczalnym ADHD.