lvov-logo
LVOV to niepodległa agencja reklamowa. To styl pracy nie podlegający podziałowi na stare i nowe media. To wiara, że dobry pomysł to inwestycja, która się opłaca. To kodeks wartości opartych na prawdzie, szczerości, współpracy i zaangażowaniu. To miejsce pracy pozbawione syndromu niedzieli wieczorem.
smaki-warszawy-logo
W ramach odbywających się spotkań stowarzyszenia gości nas restauracja “Smaki Warszawy” słynąca z legendarnych tortów bezowych.
ukryte-w-kadrze-logo
Ukryte w Kadrze to wyspecjalizowane centrum doradczo-szkoleniowe wspierające kadrę kierowniczą, specjalistów HR, coachów i mentorów w poznawaniu, stosowaniu i wdrażaniu coachingu, mentoringu oraz rozwoju przywództwa.
testin.pl
Testin to tworzenie nowoczesnych, profesjonalnych stron internetowych. Firma prowadzi działania WWW, mające na celu poprawę wizerunku w sieci i pozyskanie nowych klientów.
filmy-3
„Czynne Filmy” to jeden człowiek. Mam na imię Marek i robię filmy. Nie tworzę w nich sztucznej rzeczywistości. Nie potrafię. Postawiłem na autentyczność. Opowiadam filmami prawdziwe historie, w których bohaterowie są sobą, nie grają. To mój sposób na efektywny film.