Technologia w Spódnicy wraz z firmą partnerską Kingmakers realizują program mentoringowy – Mentoring w spódnicy – skierowany do kobiet, będących na wczesnym etapie kariery zawodowej i wiążących swoją przyszłość z sektorem ICT. Projekt przygotowano w oparciu o najwyższe standardy wraz z poszanowaniem Kodu Etycznego EMCC (European Mentoring and Coaching Council).

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Dyrektor Programu Mentoringowego, Agata Mazurek-Bąk, opowiada o celach projektu i wyjaśnia dlaczego warto do niego dołączyć.

Technologię w Spódnicy stworzyłyśmy po to, by promować różnorodność w środowiskach technologicznych. Zrzeszamy kobiety zarządzające działami technologicznymi największych korporacji, posiadające wieloletnie doświadczenie menadżerskie. Po latach pracy w światowych organizacjach mają one niezbędne doświadczenie i wiedzę o tym, jak odnosić sukcesy w międzynarodowym, wielokulturowym otoczeniu i świadomie rozwijać swoją karierę. Wiele z nich aktywnie uczestniczy w kształtowaniu branży ICT poprzez udział w konferencjach, stowarzyszeniach i grupach roboczych, zabierając głos w sprawach najważniejszych dla budowania świadomości o najnowszych technologiach. Wiele z nich jest też gotowych dzielić się swą wiedzą i doświadczeniem.

Nie tylko więc chcemy, ale też wiemy JAK skutecznie wspierać osoby szukające możliwości rozwoju i doradztwa w kształtowaniu swojej kariery zawodowej przez ekspertki i ekspertów z tej branży.

Panie, które pragną skorzystać z pomocy jednego z naszych Mentorów i które same chcą wnieść coś do społeczności ICT, zachęcamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego. Wybrane kandydatki, które pomyślnie przejdą rozmowę rekrutacyjną zaprosimy na półroczną, niezwykłą zawodową i osobistą przygodę.

Doświadczonych managerów – zarówno kobiety jak i mężczyzn, którym bliskie są nasze idee i którzy chcą podjąć się roli Mentora w naszym programie – zapraszamy do kontaktu z Agatą Mazurek-Bąk (a.mazurek-bak@technologiawspodnicy.pl).

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o Mentoringu W Spódnicy, posłuchajcie :

Czym się różni coaching od mentoringu?

Jakie cechy powinien mieć dobry mentor ?

Czy mentor ma coś z tego, że jest mentorem?

Kim musi być mentor, co musi umieć, by relacja mentoringowa się udała ?