Agata-Mazurek-B-k
HR Director, Board Member
Agata Mazurek Bąk
Veolia

Swoją karierę zawodową rozpoczęła we francuskiej firmie audytorskiej i doradczej, gdzie szybko zdobyła tytuł biegłego rewidenta, ACCA oraz pierwsze doświadczenia menadżerskie.
W 2005 roku związała się z Grupą Veolia, w której stworzyła i przez 10 lat, jako Prezes i Dyrektor Generalny, zarządzała 230 osobowym zespołem Centrum Usług Wspólnych, wspierając pozostałe spółki z Grupy w obszarze finansów, HR, płac, komunikacji, zakupów i IT.
Doświadczenia w budowaniu kultury ciągłego doskonalenia, sukcesy wielu przedsięwzięć, za jakie odpowiadała w funkcjach wsparcia, sprawiły, iż zwinnie objęła pieczę nad poprawą efektywności operacyjnej całej Grupy w Polsce. Jako Dyrektor Projektów Strategicznych koncentruje swoją uwagę na inicjatywach kluczowych dla biznesu Veolii, który generuje w Polsce blisko 4 miliardy złotych przychodów rocznie.
W ramach Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy uruchomiła program mentoringowy dla kobiet, które chcą się rozwijać w świecie nowoczesnych technologii.
Uważa, że skoro w pracy spędzamy tak ogromną część życia, nie można sobie pozwolić na wykonywanie jej bez czerpania z tego frajdy. „Lubię zarażać ludzi swoją energią i wspólnie tworzyć coś od podstaw. Kiedy mamy odwagę dać sobie nawzajem kredyt zaufania, powstają piękne rzeczy” – mówi.
Relaksuje się pływając i biegając, najchętniej wspólnie z mężem Tomkiem i córeczkami – Zosią i Hanią.