Agata-Mazurek-B-k
Dyrektor ds. Mentoringu
Agata Mazurek Bąk
Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy

Swoją karierę zawodową rozpoczęła we francuskiej firmie audytorskiej i doradczej, gdzie zdobyła tytuł biegłego rewidenta, ACCA oraz pierwsze doświadczenia menadżerskie.
W 2005 roku związała się z Grupą Veolia, w której stworzyła i przez 10 lat, jako Prezes i Dyrektor Generalny, zarządzała 230 osobowym zespołem Centrum Usług Wspólnych. Pełniła także funkcję Dyrektora ds. poprawy efektywności grupy i projektów strategicznych. Dziś odpowiedzialna jest za budowanie i realizację strategii zakupów dla biznesu Veolii, który rocznie generuje w Polsce ponad 4 miliardy złotych przychodów.
W ramach Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy uruchomiła program mentoringowy dla kobiet, które chcą się rozwijać w świecie nowoczesnych technologii.
Uważa, że skoro w pracy spędzamy tak ogromną część życia, nie można sobie pozwolić na wykonywanie jej bez czerpania z tego frajdy. „Lubię zarażać ludzi swoją energią i wspólnie coś tworzyć. Kiedy mamy odwagę dać sobie nawzajem kredyt zaufania, powstają piękne rzeczy” – mówi.
Relaksuje się pływając i biegając, najchętniej wspólnie z mężem Tomkiem i córeczkami – Zosią i Hanią.