bgorczynski
Managing Partner
Bartosz Górczyński
CIONET Polska

Bartosz, lat 47, od 24 lat związany z branżą IT w Polsce i na świecie. Manager, konsultant, trener i działacz społeczny.

W pierwszych latach kariery pracował w komercyjnych firmach IT szczególnie specjalizując się w zarządzaniu organizacjami customer service. Zarządzał ogólnopolskimi organizacjami serwisowymi i złożonymi projektami.

W 2000 roku założył i zarządzał firmą doradczo-szkoleniową CTPartners S.A., która stała się liderem w dziedzinie zarządzania usługowymi organizacjami IT. Był jej Prezesem do 2012 roku, a także trenerem i konsultantem.

Bartosz był zawsze aktywnym działaczem ogólnoświatowych organizacji skupiających ekspertów IT. Założył w Polsce działalność Help Desk Institute oraz działał wśród założycieli Stowarzyszenia itSMF, w którym był wieloletnim Prezesem, a w roku 2012 wybrany został na stanowisko itSMF International Chairman.

Od 2014 roku kieruje działaniami społeczności CIONET w Polsce, której polski oddział powołał w połowie 2014 roku. CIONET to 360 polskich CIO i Dyrektorów IT, którzy w ramach społeczności spotykają się, dzielą wiedzą i doświadczeniem, tworzą ciekawy content i współpracują na wielu ambitnych polach. CIONET współpracuje z wieloma organizacjami w tym Technologią w Spódnicy.

Pasjonuje się sportem zarówno uprawianiem jak i kibicowaniem. Latem rower i wędrówki po górach. W zimie koniecznie narty. Przy każdej możliwej okazji kupuje bilet, żeby na żywo kibicować w atmosferze stadionu lub hali sportowej.