joanna_zdulska
Information Security Access Programs & Governance Manager
Joanna Zdulska
Citi

Ma ponad 20 letnie doświadczenie w zarzadzaniu ludźmi i procesami operacyjnymi w IT ze specjalnym naciskiem na compliance, zarzadzanie ryzykiem, dostarczanie rozwiązań i zarzadzanie projektami. Od 10 lat specjalizuje się w obszarze Identity/ Access Management będącym jedną z domen bezpieczeństwa informacji.

Od momentu rozpoczęcia pracy w Citi w 1996 zajmowała różne role menadżerskie, odpowiadając za tworzenie oprogramowania, zarzadzanie projektami i działaniami operacyjnymi w IT. Jako Business Information Security Officer i Compliance Officer w Regionalnym Data Center była odpowiedzialna za zarzadzanie ryzykiem. W latach 2005-2007 prowadziła dwa regionalne projekty związane ze standaryzacją zarzadzania dostępami dla systemów Unix, Windows, bazy danych SQL and Oracle. W roku 2007 dołączyła do globalnej grupy ID management obejmując globalną rolę związaną z automatyzacją nadawania uprawnień i tworzeniem narzędzi zwiększających efektywność procesów. W okresie 2010-2015 prowadziła globalny program związany z centralizacją funkcji ID Management z dodatkową weryfikacja wymogów bezpieczeństwa. Obecnie prowadzi program budowy Fusion Center w Budapeszcie.

Dodatkowo jest przedstawicielem globalnej jednostki Information Security, reprezentując ją w Polsce w strukturach Citibanku oraz poza nimi, realizuje strategie oraz zapewnia wsparcie dla funkcyjnych szefów w strukturze globalnej.

Absolwentka Informatyki na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej. Posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa informacji CISSP (Certified Information Systems Security Professional).